За кошти Державного фонду регіонального розвитку на Закарпатті реалізовано майже сотню проектів

січня 05 / 2017
 За кошти Державного фонду регіонального розвитку на Закарпатті реалізовано майже сотню проектів
Закарпатська обласна рада заслухала, а відтак взяла до відома інформацію про стан фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовувалися в області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2016 році.

В інформації, яку озвучив голова ОДА Геннадій Москаль під час третього пленарного засідання 5 сесії облради в сесійній залі зазначається, що з Державного фонду регіонального розвитку для Закарпатської області передбачалися кошти у сумі 110538,624 тис. грн. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку для реалізації 90 проектів регіонального розвитку.

Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовувалися на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та Регіональній стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року. Програми і проекти співфінансувалися з місцевих бюджетів на рівні 10%.

За результатами оцінювання поданих на конкурс інвестиційних проектів обласною комісією відібрано проекти, серед яких – 50 проектів в сфері дорожнього господарства, 8 – з впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, а також розвиток альтернативних джерел енергії, 3 –з розвитку та вдосконалення систем протипаводкового захисту територій та ін.

Серед реалізованих проектів є стратегічно важливі та соціальні проекти, зокрема: реконструкції міжнародного аеропорту «Ужгород» та будівель колишньої котельні у м. Ужгороді по вул. Ф. Тіхого, під спортивно-реабілітаційний центр для інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та інвалідів АТО; ремонт районної автодороги державного значення М-26 КПП «Вилок» – Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково»; капремонт автодороги загального користування місцевого значення С-071313 (Мукачево — Івано-Франківськ — Рогатин — Львів) — Кіреші («Долина нарцисів»); поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Синевир – Колочава – Буштино; будівництво спортивного комплексу в м.Тячів,; будівництво мереж та споруд водопостачання до с. Мужієво Берегівського району, ІІ черга та інші.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...