Закарпатські підприємства сплатили 341 млн грн податку на прибуток

грудня 23 / 2016
Закарпатські підприємства сплатили 341 млн грн податку на прибуток

Платники податку на прибуток, які перебувають на обліку в територіальних органах Головного управління ДФС у Закарпатській області, упродовж одинадцяти місяців поточного року сплатили до Зведеного бюджету 341,3 млн грн. З них до Державного бюджету – понад 306 млн грн та до місцевого бюджету – більше 35 млн грн. У відомстві зазначають, що надходження податку на прибуток до Зведеного бюджету, в порівняні з аналогічним періодом минулого року, збільшились на 148,6 млн грн, або на 77,1%.

За даними податкової звітності з податку на прибуток, за 9 місяців цього року 232 підприємства задекларували близько 15,6 млрд грн доходу. Порівняно із показниками ІІ кварталу поточного року, 83 суб’єкти господарювання у ІІІ кварталі цьогоріч збільшили нарахування податку на 9,9 млн грн.

Варто зазначити, що квартальні декларації з податку на прибуток подаються підприємствами, які за минулий рік отримали доходи понад 20 млн грн. За підсумками 9-ти місяців 2016 року такі платники податку повинні нарахувати авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 задекларованого за цей період податку.

Платники податку на прибуток підприємств сплачують авансовий внесок до 31 грудня 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов’язань. У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах визначених статтею 123 ПКУ.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар