Закарпатська митниця ДФС: до бюджету спрямовано 2,8 млрд грн

грудня 07 / 2016
Закарпатська митниця ДФС: до бюджету спрямовано 2,8 млрд грн

Протягом 11 місяців 2016 року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Держбюджету 2,8 млрд грн, що на 302 млн грн, або на 12,2% більше, ніж в аналогічному періоді 2015 року.

Основними бюджетоформуючими товарами, які дозволили митниці ефективно та в значних розмірах наповнювати Державну скарбницю, з початку року, стали: автомобілі легкові (митне оформлення яких забезпечило надходження 348,3 млн грн); машини АОІ (304,9 млн грн); кузови (151,6 млн грн); частини та пристрої до моторних ТЗ (80,7 млн грн); трактори (58,1 млн грн); обладнання друкарське (55 млн грн); двигуни внутрішнього згорання з іскровим запалюванням (54,2 млн грн), вироби з пластмаси (52,4 млн грн) та інші.

Варто зазначити, що позитивна динаміка у надходженнях протягом 2016 року забезпечена, зокрема, за рахунок додаткових надходжень від коригування митної вартості на 43,7 млн грн; донарахувань за напрямом класифікації товарів – 2,2 млн грн; контролю за правильністю декларування країни походження товару – 0,9 млн грн.

Фахівці Закарпатської митниці зазначають, що досягнути стабільності надходжень вдається, перш за все, завдяки діловій активності бізнесу Закарпаття, а також належному рівню взаємодії і партнерських відносин між експортерам-імпортерами та митницею. Адже прозорість та прогнозованість у роботі митного органу дають можливість підприємцям активніше здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, що, в результаті, сприяє ефективному наповненню Держбюджету.

ДФС у Закарпатській області

Категорія : Економика


Loading...
загрузка...