З початку року закарпатці отримали понад 100 тис. адміністративних послуг

листопада 09 / 2016
З початку року закарпатці отримали понад 100 тис. адміністративних послуг

Загальна кількість наданих адміністративних послуг органами ДФС у Закарпатській області з початку року становить 105 тис. З них 90,5 тис. – у Центрах обслуговування платників.

Наразі у 10 ЦОП області працюють 64 працівники. Найчастіше фахівці Центрів надавали послугу видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, протягом січня-жовтня 2016 року видано органами ДФС Закарпаття видано 61,1 тис. реєстраційних номерів. З них у ЦОП – 53,3 тис.

Статистика свідчить, що 86,2% послуг закарпатцям надано саме в ЦОП, адже в Центрах створені всі умови для якісного надання комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, скористатися інформаційними стендами, які допомагають відвідувачам оформити заяви та декларації, дають можливість ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо.

Детальну інформацію про роботу ЦОП – територіальних органів ДФС у Закарпатській області та перелік послуг, що надаються ними, можна переглянути за посиланням: https://zak.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...