У закарпатських ЦОП надали понад 71 тис. адміністративних послуг

вересня 10 / 2016
У закарпатських ЦОП надали понад 71 тис. адміністративних послуг

Протягом січня-серпня 2016 року у Центрах обслуговування платників Закарпаття працівниками органів ДФС надано 71,4 тис. адміністративних послуг. Наразі в області діє 10 ЦОП, у яких працюють 65 фахівців.

Слід зазначити, що 85,7% послуг, які отримали платники з початку року, надані саме в ЦОП – місці, де кожен платник податків має можливість отримати комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, надати звітність та кореспонденцію, оформити заяви та декларації, ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо.

Традиційно найбільш популярною послугою в Закарпатті є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, протягом восьми місяців видано 49 тис. реєстраційних номерів. З них у Центрах – 42,6 тисяч.

Ознайомитись зі спектром послуг та графіком роботи ЦОП Закарпатської області можна за посиланням: https://zak.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...