Ядзакі Україна пропонує закарпатцям до 16 тисяч заробітної плати

серпня 21 / 2016
Ядзакі Україна пропонує закарпатцям до 16 тисяч заробітної плати

16 серпня у Закарпатському обласному центрі зайнятості відбулася зустріч заступника директора центру Ольги Сівач та начальників профільних відділів ТОВ «ЯдзакіУкраїна». Учасники розпланували графік спільних заходів, аби дібрати персонал на тисячу новостворених вакансій у корпорації.

«Ядзакі Україна» – це частина міжнародної корпорації «YAZAKI», що виготовляє продукцію у сфері автомобілебудування. Завдяки високим стандартам праці тапрофесійному менеджменту, компанія є лідером на ринку електрокабельної продукції для потужних корпорацій. Стратегія розвитку підприємства на наступні три рокипередбачає залучення нових проектів зі створенням додаткової тисячі робочих місць. Аби підібрати кваліфікований персонал, компанія активно співпрацює із Закарпатськоюобласною службою зайнятості.

Найближчим часом у Перечинському, Великоберезнянському, Мукачівському, Берегівському, Свалявському та Ужгородському районах фахівці служби зайнятостіразом з представниками компанії вивчатимуть вимоги місцевих шукачів роботи щодо умов праці й розміру зарплатні. Мета – зрозуміти які потреби у потенційних фахівців тастворити для них максимально комфортну атмосферу. Заходи будуть проходити у форматі ярмарків вакансій, де підприємство презентуватиме себе й наочно представлятимепроцес виробництва. Місцеве населення поінформують щодо наявних вакансій на підприємстві та вимог до претендентів. Заплановані й індивідуальні консультації длязацікавлених кандидатів.

Представники «Ядзакі Україна» зауважили, що для інженерно-технічних та офісних працівників важливо розмовляти англійською. Втім висока для регіону заробітна плата, яка в середньому коливається від 6000 до 16000 гривень є гарним стимулом для саморозвитку

Повідомляє Державна служба занятості.

Схоже, що інвесторам які побудували заводи на Закарпатті прийдеться піднімати заробітні плати для своїх працівників у зв’язку з тим, що у більшості випадків їх виробництво є небезпечне для здоров’я. Відповідно знайти працівників на території області стає все важче тим більше, що закарпатці знаходять можливості та виїжджають на заробітки за кордон де оплата праці в рази більша.

В той же час у таблиці рівня доходів населення різних країн Японія традиційно займає досить високе місце. За даними офіційної статистики середня зарплата в Японії - 300000 йен в місяць. Це близько 3200 доларів. Для українців така зарплата видається дуже великий, але в Японії з таким рівнем доходів не пошикуєш. Середня зарплата дозволяє досить скромно містити невелику сім'ю. Незалежні джерела називають інші цифри. 400000 йен в місяць (приблизно 4200 доларів) - така середня зарплата в Японії за даними японського кадрового агентства Nesyu Labor. Дослідження проводилося з урахуванням зарплат представників різних професій, починаючи з самих високооплачуваних (лікарі, професори, льотчики), закінчуючи низькооплачуваними посадами помічників продавців і обслуговуючого персоналу готелів.

Новини Закарпаття
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...