Суд зобов’язав ММКП “Мукачівводоканал” відшкодувати збитки на суму 51874 гривень

травня 29 / 2016
Суд зобов’язав ММКП “Мукачівводоканал” відшкодувати збитки на суму 51874 гривень

Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі позов щодо стягнення з Мукачівського міського комунального підприємства “Мукачівводоканал” відшкодування збитків в сумі 51874 гривні.

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ММКП “Мукачівводоканал”. У ході здійснення заходу державного нагляду (контролю) держінспекторами виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства ст.17 Закону України “Про відходи” та ст.ст. 44, 70 Водного Кодексу України, що підтверджено результатами інструментально-лабораторних досліджень відібраних проб стічних вод та поверхневих вод р. Латориця в контрольних створах. Відповідно до Методики Держекоінспекцією розраховано розмір відшкодування збитків, заподіяних водним об’єктам внаслідок скидів забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановленого нормативу ГДС та виставлено претензію ММКП “Мукачівводоканал” на суму 51874 гривні для добровільної сплати.

Оскільки в добровільному порядку комунальним підприємством не було відшкодовано заподіяні збитки, то в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Мукачівською місцевою прокуратурою було заявлено позов до суду.
Категорія : Економика


загрузка...


Залишити Коментар