Мерія Берегова має намір впорядкувати рекламні носії на території міста

травня 04 / 2016
 Мерія Берегова має намір впорядкувати рекламні носії на території міста

Останнім часом в місті розміщується все більше рекламних конструкцій як на відкритій місцевості вздовж придорожньої смуги, так і на будинках, де рекламується той чи інший туристичний об’єкт та "садиба". Серед цих об'єктів велика кількість таких, на які відсутні дозвільні документи на розміщення рекламних засобів.

Розуміючи те, що туризм є одним із джерел отримання прибутку для власників садиб так званого "зеленого туризму" та готельних комплексів міста, як міський голова готовий до співпраці з господарями туристичних об’єктів та всебічної підтримки розвитку цієї галузі в Берегові. Тому для тих суб’єктів господарювання, які за різними обставинами не встигли оформити пакет дозвільних документів, рекомендую в найкоротший термін звернутись до міської ради для узаконення рекламних конструкцій. Тел. для довідок: 2-44-92 – відділ економічного розвитку і торгівлі.

Звертаю Вашу увагу на те, що в разі не оформлення відповідних дозвільних документів на рекламні засоби згідно з рішенням сесії міської ради №100 від 04.03.2016 року, "Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у місті Берегове" всі незаконні конструкції будуть демонтовані.

Міський голова Берегова Золтан Бабяк.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар