На яких продуктах харчування сьогодні економлять закарпатціі?

квітня 15 / 2016
На яких продуктах харчування сьогодні економлять закарпатціі?

Кризові часи останніх років змушують українців економити буквально на всьому. Однак, за даними платформи skidochnik.com.ua, що збирає знижки, розпродажі, всі акції та купони з Уанету, у 2016 році все більше жителів нашої країни почали економити на продуктах харчування. У порівнянні з мирним часом 2013 року попит виріс більше ніж у 5 разів.
За цей час змінилася не лише кількість людей, але і їх ставлення до покупок. Так, 3 роки назад на знижках в супермаркетах здійснювали необдумані та імпульсивні покупки «біля каси», під впливом яскравої реклами та грамотної роботи мерчендайзерів. Зараз середньостатистичний покупець йде в магазин підготовленим, тобто моніторить знижки та акції ще перед походом в супермаркет, щоб знати що купити за вигідною ціною.
Найчастіше зі знижками купують: тверді сири, ковбасні вироби, каву та дорогий алкоголь. Переважно, це якісні товари відомих брендів, які українці звикли купувати до подорожчання, однак не можуть дозволити собі зараз за повну вартість. Також, це товари про запас, які мають довгий термін зберігання та обов`язково знадобляться в господарстві: засоби гігієни та побутова хімія. У період свят до цього списку також потрапляють червона риба, ікра та коробки цукерок.
Варто зазначити що, українські споживачі стали менш лінивими. Зараз вони слідкують за знижками не лише в магазинах біля дому, які присилають свої тижневі пропозиції, а й ретельно вивчають усі акції в супермаркетах Києва та інших містах мільйонниках онлайн.
Сучасні користувачі знають ціну продуктів і не готові безпідставно переплачувати. Популярні в усьому світі «Чорна п’ятниця», «Кіберпонеділок» та інші знижкові заходи поступово увійшли в повсякденне життя українців та навчили не лише користуватися знижками, а й чекати та шукати їх.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...