Заплановані рубки догляду та санітарні рубки проводяться на Міжгірщині

квітня 04 / 2016
Заплановані рубки догляду та санітарні рубки проводяться на Міжгірщині

Попри погодні умови, лісозаготівельні бригади Міжгірського ЛАГ другий тиждень поспіль проводять заплановані рубки догляду і санітарні рубки.


Директор філіалу "Міжгірське лісове агропромислове господарство" Марія Плиска-Галатиба, заявляє:


- У період весни ми створюємо більшу кількість заходів по догляду за лісами, ніж влітку. Причиною цього є те, що робоча сила не витрачається на гасіння пожеж та інші заходи.


Комплекс лісогосподарських робіт, що проводяться на даний момент на території Репинської сільської ради, постійно і на належному рівні, забезпечує раціональне невиснажливе використання лісосировинних ресурсів, своєчасне і якісне відновлення лісів, покращання їхнього породного складу та вирощування високопродуктивних деревостанів.


З метою забезпечення належного санітарного стану лісів здійснюється постійний контроль за їх станом та проводяться необхідні санітарно-оздоровчі заходи з подальшим поновленням лісистості. Рубки проводяться згідно актів обстеження комісій Івано-Франківського лісозахисту та працівників ЗОУЛМГ. Відповідно у таких насадженнях проводяться вибіркові та суцільні санітарні рубки із наступним лісовідновленням у відповідності до корінних типів деревостану.


Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...