Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році, триває

квітня 01 / 2016
Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році, триває

З початку 2016 року мешканці Закарпаття задекларували 103,8 млн грн доходів. Загалом декларацію про отримані протягом 2015 року доходи подали 1654 громадяни. Також 1209 громадян вже скористалися правом на податкову знижку та задекларували до повернення податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 1, 517 млн грн.

Варто зазначити, що 229 громадян задекларували біля 26 млн грн доходу, отриманого у вигляді спадщини (дарунків). Ці декларанти нарахували 953 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Іноземні доходи задекларували 7 громадян на загальну суму близько 8,5 млн грн, з якого до сплати – 1, 67 млн грн ПДФО.

119 громадян задекларували дохід від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого та/або рухомого майна на суму 14,68 млн грн. При цьому до сплати сума податку на доходи фізичних осіб – 440,7 тис. грн.

Загальна сума задекларованого з початку поточного року інвестиційного прибутку за 2015 рік становить 1,5 млн грн. Цю суму вказали у деклараціях 5 мешканців Закарпатської області, до сплати податку – майже 200 тис. грн.

Відтак інші доходи, у розмірі 7,8 млн грн, які підлягають оподаткуванню ПДФО, задекларували 124 громадяни. Визначено до сплати майже 370 тис. грн.

Значна кількість закарпатців надають майно в лізинг, оренду, житловий найм, декларуючи отримані доходи. З початку поточного року це зробили 132 фізичні особи на загальну суму 6,435 млн грн, до сплати – 88 тис. грн.

Зауважимо, що органи фіскальної служби створюють комфортні умови для громадян, які декларують власні доходи. Зокрема, в Центрах обслуговування платників спеціалісти допомагають відвідувачам заповнювати декларації про майновий стан і доходи та надають відповідні консультації.

Також в Центрах розміщено спеціальні стенди, де знаходиться необхідна інформація про декларування доходів та отримання податкової знижки. Для подання декларацій на офіційному сайті ДФС України (sfs.gov.ua) існує сервіс «Декларування онлайн», який дозволяє декларантам йти в ногу з часом, та контактувати з фіскальною службою через Інтернет.

Нагадаємо, що Деклараційна кампанія триватиме до 1 травня 2016 року.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар