З початком весни - нові тарифи на електроенергію!

лютого 14 / 2016
З початком весни - нові тарифи на електроенергію!

До уваги побутових споживачів (населення) електричної енергії!Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26.02.2015 року № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», зареєстрованою у Міністерстві юстиції України від 02.03.2015 за № 231/26676, та згідно з Порядком застосування тарифів на електроенергію, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, від 23.04.2012 року № 498 (зі змінами), на період з 01 березня 2016 року до 31 серпня 2016 року включно розрахунки за спожиту електроенергію із побутовими споживачами (населенням) здійснюватимуться за такими тарифами.

ТАРИФИ

на електроенергію, що відпускається населенню,

на період з 01 березня 2016 року по 31 серпня 2016 року включнопримітка. Електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 82,5 коп. за 1 кВт·год (без податку на додану вартість).

Електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території відпускається за тарифом 82,5 коп. за 1 кВт·год (без податку на додану вартість).
З початком весни - нові тарифи на електроенергію!
З початком весни - нові тарифи на електроенергію!

Також ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що в рахунках за спожиту електроенергію у лютому поточного року, які споживачі отримають після 1 березня 2016 року, нарахування за електроенергію буде здійснено за старими тарифами. Нарахування за новими тарифами буде здійснене у рахунках за спожиту електроенергію у березні, які споживачі отримають на початку квітня поточного року.

Шановні споживачі електричної енергії!

Якщо вам потрібно отримати консультацію чи роз’яснення з питань електропостачання, висловити пропозиції чи зауваження відносно роботи ПАТ «Закарпаттяобленерго», або ж повідомити про факти розкрадання електричної енергії, ви можете звернутися до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за багатоканальним номером телефону 0-800-50-16-20 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути javascript, щоб побачити її." style="color: #000000;">call-centr@uz.energy.gov.ua, або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті www.energo.uz.ua.

Крім того нагадуємо, що ПАТ «Закарпаттяобленерго» не встановлює тарифи, а є ліцензіатом з передачі та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Дирекція ПАТ «Закарпаттяобленерго»
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар