Новий рік принесе закарпатцям чимало новацій (відео)

січня 07 / 2016
Торкнуться вони цін, податків та соціальних стандартів.

Отже,з 1 січня розпочалось оформлення нових паспортів громадянина України у вигляді пластикових карток. Заміна документів триватиме п’ять років. Нова паспорт-картка буде поєднана з біометричним паспортом для виїзду за кордон.

1 січня вступила в дію Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, яка скасовує або суттєво зменшує експортні та імпортні мита між Україною та країнами ЄС. Водночас Російська Федерація запровадила проти України торгове ембарго на ввезення українських продуктів харчування. Чималий резонанс викликало чергове підвищення акцизних зборів на алкоголь та тютюн.

Акциз на пиво зріс удвічі, на горілку – наполовину, на слабоалкогольні напої - одразу на 300%, а на тютюнові вироби – на 40%. Це означає, що пляшка пива в середньому має подорожчати на 1,5-2 гривні, горілки – десь на 15 гривень, а мінімальна ціна горілки буде близько 70 гривень за півлітра. Цигарки в середньому можуть подорожчати на 3-5 гривень за пачку. Податковими новаціями також заплановане підвищення акцизу на пальне на 13%.

Категорія : Економика


Loading...
загрузка...