Більше половини закарпатських пенсіонерів отримають січневі виплати ще в грудні

грудня 29 / 2015
Більше половини закарпатських пенсіонерів отримають січневі виплати ще в грудні

Фінансування січневих пенсій відбудеться за окремим графіком з урахуванням законодавчих змін, - повідомила під час брифінгу начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.
З урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2016 року, Кабінет Міністрів доручив Пенсійному фонду забезпечити в грудні фінансування та виплату пенсій.
«Починаючи з 28 по 31 грудня триватиме виплата січневих пенсій для 52-х відсотків пенсіонерів Закарпаття», - повідомила Анастасія Пентек.
Отже, пенсіонери області, які отримують виплати через поштові відділення з 4 по 8 число, зможуть отримати пенсію за січень до 31 грудня.
Фінансування пенсій закарпатцям, які отримують виплати через банківські установи з 4 по 23 число, та пенсіонерам силових структур буде здійснено 29 грудня.
Закарпатці, яким встановлено дати виплати пенсії через пошту з 9 по 25 число та через банківські установи з 24-го по 25-е, отримають пенсію відповідно до встановлених дат у січні.
«Загалом на виплату січневих пенсій закарпатцям спрямують близько 434 мільйонів гривень, з них 235 мільйонів – у грудні», - поінформувала Анасасія Пентек.
У разі, якщо пенсіонери, у яких дати виплати через відділення поштового зв'язку з 4 по 8 число, з якихось причин не отримають свою пенсію до 1 січня, будуть сформовані додаткові відомості і передані на підприємства зв'язку для проведення їм виплати уже з 5 січня.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар