На соціальну допомогу закарпатцям витратять 65 тис. грн

грудня 22 / 2015
На соціальну допомогу закарпатцям витратять 65 тис. грн

На другій сесії обласної ради 57 депутатів проголосували за прийняття соціальної програми «Турбота» на 2016-2018 роки.

В рамках цієї програми надаватиметься матеріальна допомога інвалідам, чорнобильцям, відшкодування витрат батьків на придбання путівок для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, вроджені вади розвитку нервової системи.

Крім того, в рамках програми планують відшкодувати витрати батьків на придбання путівок для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, вроджені вади розвитку нервової системи. Також відбуватиметься закупівля путівок або відшкодування витрат, пов'язаних із санаторно-курортним лікуванням, інвалідам, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранам війни та праці, учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

В рамках цієї ж програми відбуватиметься фінансова підтримка громадської організації „Закарпаття-Донбас” для придбання продуктів харчування, предметів побутової хімії, засобів особистої гігієни, медичних препаратів та надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Цікавим пунктом програми є поповнення рахунків стільникового мобільного зв'язку абонентів з числа ветеранів Великої Вітчизняної війни та відшкодування витрат на оплату послуг поштового зв'язку при переказі коштів, поштових відправлень, придбання конвертів та марок, інших матеріалів для забезпечення виготовлення виплатної документації.

На всі ці потреби планують використати 65 486,2 тис.грн.

Депутат Петро Грицик висловив сподівання, що виділені кошти будуть розподілені справедливо та прозоро, а використовуватимуть їх на благо людей.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар