У квітні закарпатців знову шокують цінами на газ

листопада 21 / 2015
У квітні закарпатців знову шокують цінами на газ

Про це повідомив глава ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

«Цей рік ми працюємо за ціною 1 590 грн за 1 тис. Куб. м, з квітня 2016 роки ми закладаємо ціну в 2475 грн за тис. куб. м (безПДВ). Це відповідає курсу, який був спочатку в бюджеті цього року: по-моєму, $ 110. Це якраз той проміжний рівень, щоб вийти на $ 150. Але зараз є обговорення з НАКом («Нафтогаз України». - Ред.) Про те, що, можливо, навіть буде не 110, а вище. Це буде можливо, якщо, наприклад, збережеться низька ціна на імпортний газ », - сказав він.

Також Прохоренко відзначив, що згідно з постановою Кабінету міністрів, ціна 1 590 грн за 1 тис. Куб. м діє до 1 квітня, а після цієї дати буде встановлена нова ціна. «Ми очікуємо, що це буде мінімум 2475 грн, є надія, що це може бути вище, порядку 3 тис.», - Сказав глава «Укргазвидобування».

Прохоренко відзначив, що для підтримки стабільного видобутку на рівні 14,5 млрд куб. м газу на рік ціна має складати 3,5 тис. грн за 1 тис. куб. м.

Нагадаємо, субсидування державою і бізнесом енергетики в 2014 році склало третину бюджету України. «Дешевий газ» обійшовся українцям у 460 млн на день, тобто Наата витрачали в п'ять разів менше, ніж на газ.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...