Як закарпатцю заощадити на електриці: 5 секретів (ВІДЕО)

листопада 15 / 2015
Як закарпатцю заощадити на електриці: 5 секретів (ВІДЕО)

Ще недавно ми знімали показання з електролічильника без жодного трепету. Тепер все змінилося - і замість звичних 50 грн нерідко виходить більше 100. Але є секрети, завдяки яким можна скоротити свої витрати вполовину.

5. Холодильник
Найменше, але все-таки можна заощадити на холодильнику. Якщо ви туди ставите теплу їжу, значить, ви переплачуєте. І чим гаряче каструля, тим більше. Мінімум це 5-6 гривень на місяць. Якщо вчасно не розморожуєте, то товстий шар льоду витягне з вашого гаманця ще пару гривень. Разом можна заощадити близько 9 грн на місяць.

4. Пральна машинка
Виявляється, якщо недогружать пральну машину, тобто класти занадто мало одягу, що не відповідає програмі, то витрачається на 10-15 гривень більше в місяць. Природно, при регулярній пранні.

3. Електроплита
Щоб залишити у своєму гаманці ще трохи грошей за допомогою електроплити, потрібно правильно підбирати каструлю. Дно повинно бути плоским і рівним по діаметру конфорки. Це дуже важливо: при невідповідності розміру втрачається до 10% енергії. На місяць це ще пара десятків гривень. Кришка значно скорочує час приготування їжі і одночасно з цим - витрата енергії.

2. Прилади в режимі очікування

Після того, як в щомісячному споживанні ви переступили 100 кВт, кожна зарядка в розетці стає розкішшю. На кожному вийнятому з розетки зарядному пристрої можна заощадити близько 10 грн на місяць.

1. Бойлер

Деякі 80-літрові бойлери при рідкісному використанні можуть витратити в місяць більше 1000 кВт, а це за новими тарифами майже 1000 грн. Щоб такого не трапилося, необхідно звернути увагу на розетку з таймером. Пристрій можна запрограмувати так, щоб воно включалося тільки тоді, коли це потрібно вам. І зайву енергію котел не витратить.


Категорія : Економика


Loading...
загрузка...