Європейський банк готовий надати гранти на розвиток малим та середнім підприємствам Закарпаття

листопада 12 / 2015
Європейський банк готовий надати гранти на розвиток малим та середнім підприємствам Закарпаття

Як отримати гранти Європейського банку реконструкції та розвитку керівникам малого та середнього бізнесу Закарпаття розповіли під час бізнес зустрічі, організованій за підтримки облдержадміністрації.


У зустрічі зі спеціалістами ЄБРР взяли участь близько сотні представників малого і середнього бізнесу краю, а також громадських бізнес організацій та місцевих органів влади Закарпаття.

Як повідомила старший спеціаліст з проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Наталія Бандера, нині сім підприємств Закарпаття вже отримали грантову підтримку – мережа аптек, підприємства сфери послуг, транспорту, дистрибуції та харчової промисловості.

При цьому вона підкреслила, що грант – це не кредит, а безоплатна фінансова допомога, якою можуть скористатися підприємства для свого розвитку.

«Закарпатська область – дуже перспективний регіон, який межує з країнами Європейського Союзу. Ми готові підтримати малий та середній бізнес області і чекаємо заявки», - сказала вона.

Н.Бандера пояснила, що в рамках грантової підтримки ЄБРР допомогає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, здатних якісно трансформувати їх бізнес, і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг бізнес-консультантів. «Бізнес-консультації надаються у спеціалізованих областях знань, у тому числі стратегія, маркетинг, управління фінансами, раціональне енергокористування, охорона навколишнього середовища тощо.

Фінансування забезпечує Європейський Союз», ¬ сказала Н. Бандера.
У ЄБРР також діє спеціальна програма з просування експорту. «Ми допомагаємо компаніям знайти висококваліфікованих консультантів, які зможуть оцінити готовність виходу їхньої продукції на експорт, визначити найкращі зовнішні ринки для конкретного підприємства, знайти там партнерів», – сказала старший спеціаліст з проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...