Українець віз в Італію декоративні колони «нафаршировані» цигарками

листопада 05 / 2015
Українець віз в Італію декоративні колони «нафаршировані» цигарками
Вчора, 4 листопада, близько 20:00, в зону митного контролю на митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «MERCEDES-BENZ» моделі «316 CDI» з українською реєстрацією та українцем за кермом. Наш співвітчизник прямував Італію.

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», що мало означати: переміщувані ним через митний кордон товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо вивезення з України.

При усному опитуванні українець повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено з загального потоку «зеленого коридору» і направлено в бокс поглибленого огляду для проведення митного огляду. В результаті виявлено дві декоративні колони з деревини, висотою 124 см та діаметром 47 см кожна, в яких знаходились приховані від митного контролю тютюнові вироби.

Серед виявлених сигарет 500 пачок «Marlboro» (gold) вітчизняного виробництва з акцизними марками України; 497 пачок «Marlboro» вітчизняного виробництва з акцизними марками України; 43 пачки «Marlboro» (gold) іноземного виробництва без акцизних марок з маркуванням FOR DUTY FREE SALE ONLY; 120 пачок «Marlboro» (червоні) іноземного виробництва без акцизних марок з маркуванням FOR DUTY FREE SALE ONLY, – повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області .

Виявлення прихованих цигарок стало можливим після демонтажу верхніх декоративних кришок, які були приклеєні до верхньої частини кожної колони та за допомогою використання технічних засобів митного контролю, а саме: рентгено-телевізійної системи Рапіскан – 528, електродрилі, викрутки, ліхтарика та ендоскопа.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, тютюнові вироби та декоративні колони вилучено.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар