Вартість опалення в Закарпатті регулюватимуть по температурі повітря на вулиці

листопада 01 / 2015
Вартість опалення в Закарпатті регулюватимуть по температурі повітря на вулиці

За повідомленням "Інтерфакс-Україна" Яценюк заявив, що в уряді працює робоча група, що розробляє механізм, який дасть змогу прив'язати рахунки за опалення до температури повітря на вулиці,

"Це має стати відповідальністю теплокомуненерго - зменшувати обсяги споживання природного газу, зменшувати температуру теплоносія і відповідним чином зменшувати рахунок за опалення вашої квартири, а не опалювати атмосферу за ваші гроші", - підкреслив він в ефірі телепрограми "10 хвилин з прем'єром" в неділю.

Яценюк також наголосив, що зараз, якою б не було температура на вулиці - "батареї червоні, відкриваємо вікна, і рахунки отримуємо за те, що опалюється атмосфера".

Нагадаємо, 8 жовтня 2015 року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, відповідно до якого українці отримають вільний доступ до інформації про формування тарифів на ЖКП - про формування тарифів та їх обґрунтування.

Але вже за нашою практикою, щоби не затвердили на рівні уряду в Закарпатті свої тарифи та розцінки. І скарги та обурення людей нічого не змінили.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...