Майже 25 млн грн – різниця в надходженнях акцизного податку, в порівняні з 9 місяцями 2014-го

жовтня 29 / 2015
Майже 25 млн грн – різниця в надходженнях акцизного податку, в порівняні з 9 місяцями 2014-го
Протягом січня-вересня 2015 року до Державного бюджету надійшло 58 млн 403 тис. грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження цього податку збільшилось на 74,5%, або 24 млн 929 тис. грн, – пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Варто зазначити, що суб’єкт господарювання, який виробляє підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у тому числі з давальницької сировини, є платником акцизного податку. У разі обчислення податку із застосуванням специфічних ставок з вироблених на митній території України підакцизних товарів (продукції) базою оподаткування є їх величина, визначена в одиницях виміру ваги, об'єму або в інших натуральних показниках.

До підакцизних товарів, за рахунок яких найбільше поповнюється державна казна, в частині податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, і які актуальні саме для Закарпатської області є виноробна продукція.

Порядок справляння, ставки та обчислення акцизного податку зафіксовані статтею 215 Податкового кодексу України. Детальніше за посиланням: https://sfs.gov.ua/nk/rozdil-vi--aktsizniy-podatok-/.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...