Підвищення зарплати бюджетникам в Закарпатті відбуватиметься з урахуванням кваліфікації

вересня 02 / 2015
Підвищення зарплати бюджетникам в Закарпатті відбуватиметься з урахуванням кваліфікації

Рівень підвищення заробітних плат працівникам бюджетної сфери буде залежати від кваліфікаційної категорії. Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики.

"Ми не тільки механічно підвищуємо на 13% рівень мінімальної зарплати, ми намагаємося провести своєрідну реформу у підходах до оплати праці", - сказав він.

За словами Розенка, крім мінімальної зарплати, відбудеться підвищення першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки. "Для працівників бюджетної сфери - це дуже важливий показник, тому що заробітна плата у них вважається саме від цього показника. Якщо мінімальна зарплата зростає на 13%, то зарплата працівників першого тарифного розряду зростає майже на 19%", - сказав він. Міністр пояснив, що це означає, що для працівників з низькою кваліфікацією зарплата буде рости меншими темпами, ніж для висококваліфікованих.

Раніше в уряді обіцяли підняти з 1 вересня мінімальний розмір заробітної плати до 1378 грн.

Нагадаємо, в даний час мінімальна зарплата становить 1218 грн. Останній раз мінімальний розмір зарплати в Україні був підвищений 1 грудня 2013 р.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар