На Закарпатті ціни на молоко та м’ясо можливо не зростуть

серпня 12 / 2015
На Закарпатті ціни на молоко та м’ясо  можливо не зростуть

На даний момент Міністерство економіки та Міністерство аграрної політики і продовольства України за дорученням прем’єр-міністра Арсенія Яценюка вивчають доцільність підвищення мінімальних закупівельних цін на цю продукцію по всій країні.

Сьогодні профільні відомства запропонували підвищення мінімальних закупівельних цін на дану продукцію. Нагадаємо, що 15 липня Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні законопроект №2089, що передбачав встановлення мінімальних закупівельних цін на молоко другого сорту на рівні 4 гривень за кілограм.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству економіки і Міністерству аграрної політики та продовольства вивчити доцільність підвищення на законодавчому рівні мінімальних закупівельних цін на молоко і м’ясо. Про це він повідомив на засіданні уряду сьогодні, 12 серпня.

«Вивчити, яким буде реальний економічний ефект і чи будуть це виконувати. Або будуть шукати шляхи, як обійти ці мінімальні ціни? Адже підвищення мінімальної ціни спричиняє підвищення роздрібної. Це суб’єктивно. Воно ж по-іншому не живе», — сказав прем’єр .
Категорія : ЕкономикаLoading...
загрузка...