Ужгородці сплатили на підтримку армії понад 19 мільйонів гривень

липня 30 / 2015
Ужгородці сплатили на підтримку армії понад 19 мільйонів гривень

Минулого року платники податків допомогли армії більше як на 10 млн гривень.


Заступник начальника інспекції Василь Дюлай зазначає, що в місті склалася стабільна тенденція поступлення податку на підтримку армії. Сплата військового збору йде на фінансування антитерористичної операції, тому кожна сплачена гривня – це особиста допомога кожного громадянина, нашим героям, які захищають батьківщину.

Якщо в січні поточного року загальна сума сплаченого військового збору складала 1892,3 тис.грн., в лютому – 2829,2 тис.грн., в березні – 2987,4 тис.грн. то в червні мешканці обласного центру заплатили вже 3253,9 тис. грн. вказаного податку.

Далі Василь Іванович наголошує, що фактичним фактором збільшення військового збору залишається офіційне нарахування заробітньої плати, чесна зарплата працівникам і звертається до робатодавців чітко виконувати вимоги законодавства стосовно нарахування і виплати офіційної заробітньї плати.

Також нагадуємо, що з 11 червня 2015 року набрав чинності Закон України № 381-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», яким скасовується військовий збір на операції фізичних осіб з валютними цінностями, в тому числі на конвертацію валютних переказів, валютно-обмінні операції та операції з банківськими металами. Зокрема, Закон № 381 скасовує 1,5% військовий збір з доходів громадян від операції з купівлі/продажу валюти.

Сектор комунікацій ДПІ у м.Ужгороді ГУ ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар