Бізнес Закарпаття сплатив до місцевих бюджетів понад 777 млн гривень платежів

липня 07 / 2015
Бізнес Закарпаття сплатив до місцевих бюджетів понад 777 млн гривень платежів
До місцевого бюджету у січні-червні 2015 року надійшло 777,9 млн гривень податків і зборів, що на 151,4 млн гривень більше аналогічного періоду минулого року. Про це повідомляють в координаційно-моніторинговому управлінні Головного управління ДФС у Закарпатській області.

За словами податківців, левову частку у цих надходженнях займає податок на доходи фізичних осіб – 40,8 млн гривень. Крім цього, спостерігається збільшення надходжень єдиного податку – 91,2 млн гривень, що на 14,8 млн гривень перевищує надходження 2014 року, плати за землю – 59,9 млн гривень, що на 19,4 млн гривень більше ніж торік.

Також місцеві бюджети поповнилися надходженнями акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на суму 138,4 млн гривень.

Зазначимо, що загалом надходження до місцевих бюджетів збільшились за рахунок змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, які були прийняті Верховною Радою України у грудні 2014 року. Ці зміни – найбільший за останні роки крок у напрямку бюджетної децентралізації. Зокрема, ними передбачено впровадження акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів, розширення бази оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, введення оподаткування розкішних авто тощо.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...