У травні за рахунок акцизного податку бюджет Берегова збагатився на 1 мільйон

червня 09 / 2015
8 червня відбулася традиційна апаратна нарада Берегівської міської ради, під час якої кожні відділи та управління міської ради доповідали про виконану роботу з початку року.

У травні за рахунок акцизного податку бюджет Берегова збагатився на 1 мільйон Так, Ольга Андришин повідомила, що хід виконання дохідної частини бюджету з початку року складає 147%. Начальник фінансового відділу також підкреслила, що додатковими джерелами є податки. Зокрема у травні за рахунок реалізації підакцизних товарів бюджет поповнився на 1 мільйон гривень.

В управлінні соціального захисту населення зазначили, що не мають заборгованостей по зарплатах та пенсійних виплатах. В. о. начальника управління Оксана Кондрич також додала, що на сьогодні у Берегові офіційно проживають 103 переселенців, з яких 28 дітей. Ця цифра вказує на спад приїзду переселенців до міста, декілька сімей вже покинули Берегово.

Приємною новиною слугує те, що за статистичними даними Берегово піднялось з 17-го на 7 місце в області по рівню середньої заробітної плати. Варто зазначити, що із 760 заявників 425 особам вже повністю нараховані субсидії.

В управлінні у справах жінок та дітей, молоді та спорту інформували, що у Берегові зареєстровані 250 багатодітних сімей, з них неблагополучних – 21. За останні два тижня було проведено 3 спортивних масових заходів, серед яких і велопробіг, який пройшов успішно.

Як повідомила консультант з питань учасників АТО Ярослава Федур, наразі 82 учасників АТО написали заяву на отримання земельної ділянки, з яких 67-ом вже виділили землю. Стосовно цього питання міський голова Золтан Бабяк наголосив, що потрібно паралельно працювати і над задовільненням заяв інших берегівчан.

Під час апаратної наради мер підняв питання щодо створення робочої групи з організації Дня міста. Наразі міська рада планує провести урочисте свято у вересні. У проведенні свята обіцяють допомогти і міста-побратими Берегова.

Про це повідомляє мер Берегова Золтан Бабяк у "Фейсбуці"
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар