"Укрпошта"вводить нові тарифи на послуги

квітня 30 / 2015
"Укрпошта"вводить нові тарифи на послуги


З 1 травня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку.

Про це йдеться у повідомленні пошти.

Як зазначається у повідомленні, зміни, зокрема, торкнуться вартості пересилання непріоритетної письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України.

Відповідне рішення прийняте Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, 7 квітня та зареєстроване в Міністерстві юстиції 23 квітня.

"У середньому тарифи на пересилання простої та рекомендованої письмової кореспонденції без оголошеної цінності зростуть на 19,5%. Діючі тарифи національного оператора поштового зв’язку на пересилання письмової кореспонденції в межах України не змінювалися з 2012 року, на посилки без оголошеної цінності - з 2013 р", - йдеться у повідомленні.

За новими тарифами вартість листа масою до 20 г становитиме 2,40 грн без ПДВ. Відправити посилку масою 1 кг без оголошеної цінності в межах України коштуватиме тепер 9,60 грн без ПДВ.

"Підвищення тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку для більшості українців не буде особливо відчутним, - відзначив в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук.
Категорія : Економика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...