Закарпатці переймали досвід чехів

квітня 09 / 2015
Закарпатці переймали досвід чехів

Чиновники краю кажуть, що цей досвід стане у нагоді під час обговорення з громадою питань облаштування сміттєпереробних полігонів в області.
Днями у Чеській Республіці відбулась робоча зустріч між представниками групи АВЕ та зацікавленими сторонами України щодо ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері комунального господарства. Участь у заході взяли директор департаменту екології Віталій Семаль, директор департаменту ЖКГ Василь Пригара, заступник начальника управління охорони здоров’я Єлізавета Біров та т.в.о. голови Виноградівської РДА Юдіта Петеї, а також представники місцевих органів самоврядування краю, Львівської та Івано-Франківської областей.
Учасники делегації відвідали полігони відходів у м. Часлав та у м. Бенатки Чеської Республіки та ознайомилися з принципами їх дії. Величезний полігон відходів у м. Бенатки створений у 1993 році у колишньому військовому містечку на відстані 2 км від міста. Місце його знаходження відповідає геологічним, геотехнічним та гідрогеологічним вимогам. Загальна потужність полігону – 4 449 000 м3, площа території – 45 га, а площа тіла полігону – 27,1 га (для порівняння: потужність полігону поблизу с. Барвінок становить 760 000 м3, а площа території всього 1 га).
На чеських полігонах було продемонстровано роботу сортувальних ліній та правильного складування твердих побутових відходів. За словами директора департаменту екології Віталія Семаля, отриманий у робочій поїздці досвід стане в нагоді під час обговорення із громадою питань влаштування таких полігонів на території Закарпаття, повідомляють із Депатаменту екології та природних ресурсів ОДА.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар