Бюджетна комісія працює над звітом на Перечинщині

березня 23 / 2015
З метою підготовки та вивчення питань порядку денного третього пленарного засідання 20 сесії Перечинської міської ради 6 скликання, 20 березня під головуванням депутата міської ради, голови бюджетної комісії Марії Долинської було проведено засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів,соціально-економічного розвитку, зовнішньо-економічної та підприємницької діяльності.
У роботі комісії взяли участь міський голова Мирослава Гуранич, заступник голови комісії Петро Доброцький, члени комісії Іван Головей, Анжеліка Герман, депутати міської ради Олеся Хропіна та Марта Закорчевна, секретар ради Юрій Мадяр, завідуюча відділом бухгалтерського обліку та фінансової звітності міської ради Ярміла Попович.
Члени комісії були ознайомлені з питаннями порядку денного , а саме розглянули проекти рішень про затвердження звіту по виконанню міського бюджету за 2014 рік, про внесення змін до рішення 20 сесії Перечинської міської ради 6 скликання №315 від 27 січня 2015 року та про внесення змін та доповнень до рішення 16 сесії Перечинської міської ради 6 скликання «Про встановлення місцевих податків та зборів №276 від 14.07.2014 року та іншими.
На засіданні, члени комісії зважено вивчили всі бюджетні питання, висловивши свої конкретні пропозиції та зауваження щодо затвердження звіту про міський бюджет та внесення змін до окремих рішень.
Комісія погодила проекти рішень та рекомендувала винести їх на розгляд сесії, яку заплановано провести 31 березня цього року.
Рената Яцкович
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар