Фіскальна новина з Ужгорода

березня 17 / 2015
Фіскальна новина з Ужгорода

Фахівці Ужгородської ОДПІ наголошують, що починаючи з лютого 2015 року/ І квартал 2015 року сплата податку на додану вартість здійснюватиметься з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ у порядку, визначеному пунктом 200.2 статті 200 Податкового кодексу України.

Перерахування коштів до бюджету з електронного рахунку здійснюватиметься відповідно до реєстру, який автоматично формується органами ДФС на підставі поданих платниками декларацій з ПДВ, та не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення граничного строку для самостійної сплати податкових зобов’язань надсилається Казначейству.
Перерахування суми податку до бюджету та/або на спеціальні рахунки платників податків з їх електронних рахунків здійснюється Казначейством не пізніше останнього дня строку для самостійної сплати податкових зобов’язань, в межах залишку таких коштів на електронних рахунках (п. 200.2 ПКУ).
Для сплати ПДВ до бюджету з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ необхідно перерахувати з поточного рахунку платника на його рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ суму коштів, що дорівнює сумі податкових зобов’язань, задекларованих ним до сплати в бюджет за відповідний звітний (податковий) період. Таке перерахування слід здійснювати не пізніше граничного строку для самостійної сплати податкових зобов’язань, зокрема, для сплати узгоджених податкових зобов’язань за звітній період лютий – 2015 року – не пізніше 30 березня 2015 року.
Фахівці Ужгородської ОДПІ наголошують, що розрахунки з бюджетом після 01.02.2015 року у зв’язку з поданням уточнюючих розрахунків, сплата податкових зобов’язань, визначених контролюючим органом, та сплата штрафних санкцій і пені здійснюються платником податку до бюджету не з електронного рахунку, а з власного поточного рахунку.

За матеріалами Ужгородської ОДПІ
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...