Закарпатські «єдинщики» перевищили показники наповнення бюджету минулого року на 9 млн 739 тис. грн

березня 16 / 2015
Закарпатські «єдинщики» перевищили показники наповнення бюджету минулого року на 9 млн 739 тис. грн
Протягом двох місяців 2015 року суб’єкти господарювання Закарпаття, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів понад 42 млн 691 тис. гривень єдиного податку. Ця сума перевищує минулорічні надходження протягом відповідного терміну на 9 млн 739 тис. грн.

Найбільшу частку надходжень – понад 32 млн 823 тис. грн забезпечили фізичні особи – підприємці, кількість яких, станом на 1 березня 2015-го становить 26 503. Юридичні особи краю, а це – 3 230 платників, поповнили скарбницю на понад 9 млн 867 тис. грн.

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області нагадують, що для платників єдиного податку 1 групи фіксована ставка податку встановлюється в межах до 10% від розміру мінімальної зарплати, тобто до 121,80 грн за календарний місяць. Для платників єдиного податку 2 групи фіксована ставка єдиного податку – в межах до 20% розміру мінімальної зарплати, тобто до 243,60 грн за календарний місяць.

Варто зазначити, що ставки для платників єдиного податку 3 групи зазнали змін. Так, з початку 2015 року відсоткові ставки для таких платників становлять: 2% від доходу – за умови реєстрації у якості платника ПДВ та 4% від доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Нагадаємо, що фізичні особи-підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, можуть прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, шляхом подання заяви до органу ДФС не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такі суб'єкти господарювання можуть здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року. Зокрема 16 березня 2015 року – останній день подачі такої заяви для переходу на спрощену систему з 2 кварталу поточного року.

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар