Прогноз курсу долара на найближче майбутнє

березня 07 / 2015
Прогноз курсу долара на найближче майбутнє


Експерти стверджують, що не більше трьох місяців.

Курс долара на рівні 22,5 грн встановив Національний банк у середу — найдешевше за останні два тижні. У більшості банків іноземної валюти немає, міняйли продають по 26 грн/$.

— Валюта почала дешевшати після наради президента з прем'єром і головою ­Нацбанку. Петро Порошенко згадав, що обіцяв виборцям опустити курс. Але ринкових передумов для цього немає. Якби були, то валюти побільшало б й Нацбанк не лишав би обмежень на купівлю, яку встановив із серпня, — говорить 34-річний Олексій Лупоносов, доктор економічних наук. — Це означає одне — курс зменшили адміністративним тиском. Але такими методами довго утримувати його не вдасться. Через три місяці знову почне рости. Зараз ринково обґрунтований — близько 30–32 гривень. На чорному ринку більш як 40 не буде.

Через долар подорожчало пальне. Його закладають у вартість товарів. Відповідно й на них ціни зросли. На гривню можна купити менше, ніж місяць тому. Уряд має примусити імпортерів виставляти ціни відповідно до теперішнього курсу, пише Газета по-українськи.

Американська валюта почала рости з 13 лютого. Найвищою була 28 числа — 33,34 грн за Нацбанком. На чорному ринку — 40.
Категорія : Економика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...