Ужгородський аеропорт таки житиме?

березня 06 / 2015
Ужгородський аеропорт таки житиме?

Ужгородський аеропорт отримає 13 мільйонів для відновлення роботи. Таку суму депутати внесли до програми розвитку підприємства на найближчі роки. За це рішення проголосувало 66 обласних депутатів.
Так, у проекті рішення сказано, що цього року із обласного бюджету на розвиток комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» буде виділено майже 13 млн грн. Із цієї суми 3,2 млн гривень підуть на відновлення та реконструкцію асфальтобетонного покриття аеродрому (злітно-посадкової смуги, руліжних доріжок та перону); 6 мільйонів на придбання та переоснащення світлосигнальної системи аеропорту типу „М-2” вогнів малої інтенсивності на світлосигнальну систему вогнів високої інтенсивності; 1 млн 650 тис – на придбання двох пожежних автомобілів на базі автомобіля „Камаз”.
Як сказано у пояснюючій записці, «підставою розроблення проекту змін є звернення керівництва ЗОКП „Міжнародний аеропорт „Ужгород” та необхідність продовження виконання заходів, які за ряду причин не були реалізовані у попередні роки».
Окрім того, на думку розробників документу, «внесення пропонованих змін до Програми дасть можливість реалізації зазначених заходів, а відповідно і створить умови для підвищення рівня безпеки авіаперевезень та сертифікаційної придатності інфраструктури аеродрому, поліпшить якість надання послуг пасажирам та створення для них комфортних умов».
При цьому експерти визнають, що на сьогодні підприємство неспроможне самостійно забезпечувати утримання та розвиток інфраструктури аеропорту. Функціонування ЗОКП „Міжнародний аеропорт „Ужгород” потребує постійного підтримання його в належному стані, виконання вимог безпеки авіаперевезень та сертифікаційної придатності.
Окрім того, під час голосування голова обласної ради Володимир Чубірко повідомив, що на президії ради було створено робочу групу, яка займеться вивченням усіх проблемних питань функціонування підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» .
Категорія : Економика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...