До уваги закарпатців: змінено процедуру призначення субсидій

лютого 28 / 2015
До уваги закарпатців: змінено процедуру призначення субсидій

У суботу, 28 лютого, Кабінет міністрів України на засіданні спростив порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для малозабезпечених верств населення. Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає прес-служба мінсоцполітики.

«Загалом на субсидії виділено рекордну кількість бюджетних коштів - 24,5 мільярдів гривень. Але наскільки ефективно цей механізм запрацює, залежить від того, як цю реформу втілять місцеві органи влади», – наголосив Розенко.

Зокрема, субсидії призначатимуться на 12 місяців на підставі подання лише двох документів на безконтактній основі.

За його словами, призначення субсидій відбуватиметься лише на підставі подання особою двох документів - заяви та декларації. При цьому затверджуються спрощені форми цих документів.

Крім того, за словами міністра, відтепер не потрібно буде подавати разом з документами на отримання субсидії довідку з центру зайнятості. «Сьогодні, якщо людина не стоїть в центрі зайнятості, то вона не має права на субсидії. Ми знімаємо і цей критерій - люди просто прийдуть, здадуть свої декларації з відсутністю доходів і отримають право на субсидії», - пояснив він.

Також право на отримання субсидій будуть мати особи, які орендують житло на підставі письмового договору.

Міністр наголосив, що субсидія буде призначатися громадянам одразу після отримання від них заяв, а відповідні держоргани будуть потім перевіряти правдивість наданих ними даних. Однак у разі подання неправдивих відомостей особа повинна буде повернути державні виплати у подвійному розмірі.

Повністю ознайомитись з новими постановами можна завітавши на сторінку міністерства.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар