"Флекстронікс" готова створювати нові робочі місця на Закарпатті

січня 28 / 2015
"Флекстронікс" готова створювати нові робочі місця на Закарпатті

Представники топ-менеджменту місцевих компаній групи "Флекстронікс" - регіональний менеджер «Флекстронікс-Україна» Урі Порат, голова правління ПАТ "Флекстронікс" Олександр Вейкаші, фінансовий директор Тарас Петрина - прийшли на зустріч до голови ОДА, щоб поговорити про актуальні питання діяльності підприємства.

Менеджери міжнародної компанії акцентували, що вдячні за контакт, адже їм важливі добрі відносини з закарпатської владою.
Представники "Флекстронікс" повідомили важливу новину - компанія зараз знаходиться в процесі передачі частини бізнесу в Україні, значить мова йде про розвиток виробництва та створення нових робочих місць.
Крім інших робочих питань, говорилося і про те, що зараз турбує чи не всіх виробників продукції в Україні - повернення ПДВ.
Регіональні підприємства "Флекстронікс" мають з цим вже гостро відчутну проблему.
Голова ОДА розповів, що, контактуючи з колегами з інших областей, знає, що ситуація подібна у всіх регіонах, і в той же час повідомив, що під час нарад в Адміністрації Президента і в Уряді це питання так само піднімалося і на рівні вищого керівництва держави було завірено - в лютому почнеться повернення ПДВ.
Василь Губаль зазначив, що підніме проблему перед відповідними структурами - якнайшвидше звернеться до Державної фіскальну службу і Кабмін, щоб інтереси виробників, потужних платників податків були дотримані.
Менеджери запросили голову ОДА відвідати завод і інформували, що найближчим часом очікують в краї візит головного керівництва групи компаній "Флекстронікс".
Оскільки мова йде про серйозні проекти, йдеться про організацію зустрічі з керівництвом області. Голова ОДА запевнив, що буде радий діловій розмові з тими, хто готовий інвестувати в область, розвивати виробництво на Закарпатті та створювати нові робочі місця.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...