Чеські партнери Закарпаття вирішили інвестувати у край ще кілька мільйонів

січня 12 / 2015
Чеські партнери Закарпаття вирішили інвестувати у край ще кілька мільйонів

Чеські партнери вирішили продовжити практику інвестицій у розвиток соціальної сфери Закарпатської області. У 2015 році край Височіна планує виділити на це понад 7 мільйонів чеських крон. З метою визначення спільних заходів та об’єктів співробітництва на нинішній рік вчора, 11 січня, до Закарпаття з робочим візитом прибула делегація на чолі з головою уряду краю Височіна Зденеком Кадлецом.

У рамках візиту чеські гості вже відвідали ряд заходів Міжнародного фестивалю «Червене вино – 2015» в Мукачеві, зустрілися з керівництвом області та міста над Латорицею.

Сьогодні, 12 січня делегація на місці знайомиться із пропозиціями щодо реалізації спільних проектів із ремонту приміщень, заміни вікон і дверей на енергозберігаючі в ряді ДНЗ та загальноосвітніх закладах м. Мукачево, сіл Плоске Свалявського, Нижні Ворота Воловецького, Сойми Міжгірського, Березово Хустського районів, а завтра, 13 січня побуває з цією ж місією у Іршавському та Виноградівському районах.

Протягом семи років співпраці чеський край Височіна інвестував у соціальну сферу Закарпатської області 39 500 000 чеських крон. Це дало змогу здійснити спільно майже 30 культурно-освітніх і близько 50 інвестиційних проектів у соціальній сфері Закарпаття загальною вартістю понад 40 мільйонів гривень. Лише торік завдяки фінансової допомоги Височіни побудовано, реконструйовано або відремонтовано 14 шкільних і дошкільних навчальних закладів, установ охорони здоров'я тощо. Виконання ряду проектів продовжується.

Прес-служба Закарпатської обласної ради
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...