Хороші новини для гаманців: Уряд зафіксував тарифи на світло для населення до кінця квітня 2026 року
Кабінет Міністрів України ухвалив важливе рішення для кожного українця: Уряд продовжив дію пільгового тарифу на електроенергію для населення до 30 квітня 2026 року. Це офіційне продовження дії механізму покладення спеціальних обов’язків (ПСО), що гарантує фінансову стабільність у скрутний зимовий період.
Тарифи, які залишаються незмінними: Скільки платитимемо
Продовження ПСО є ключовою частиною програми підтримки українських родин під час опалювального сезону 2025-2026.
Для більшості побутових споживачів тарифи залишаються без змін:
4,32 грн за 1 кВт⋅год — це базова ціна для всіх побутових споживачів, незалежно від обсягу споживання.
Спеціальна пільга для електроопалення: Кого це стосується?
Найважливішою новиною для тих, хто використовує електроенергію для обігріву житла, є збереження пільгового тарифу на електроенергію:
2,64 грн за 1 кВт⋅год: діє для споживання до 2 000 кВт⋅год на місяць.
4,32 грн за 1 кВт⋅год: застосовується до обсягу, що перевищує 2 000 кВт⋅год.
Як наголосила Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко, цей крок спрямований на суттєве зменшення фінансового навантаження на родини, особливо в холодні місяці.
Заклик до підтримки енергосистеми
ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk) нагадує, що стабільність енергосистеми залежить від своєчасної оплати споживачів. Вчасні розрахунки — це не просто виконання обов'язку, а безпосередня підтримка енергетичної системи країни в умовах війни.
Оплачуйте рахунки вчасно, щоб забезпечити безперебійне та стабільне електропостачання!