15 дзвінків на «гарячу лінію». Найбільше цікавить закарпатців порядок реєстрації ПРРО

листопада 09 / 2023
Напередодні, 8 листопада 2023 року, відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Порядок реєстрації РРО/ПРРО».

На запитання щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій відповідала Вікторія Лизанець – начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, розгляду звернень державних органів, податкових сервісів управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Загалом на «гарячу лінію» зателефонували 15 платників податків, які цікавились порядком реєстрації РРО та найбільше питань стосувались ПРРО.

Насамперед Вікторія Лизанець, роз’яснила, що платник, який зобов’язаний зареєструвати РРО/ПРРО, повинен перебувати на обліку в контролюючому органі та мати на обліку господарську одиницю, де буде використовуватись РРО/ПРРО (повідомлення 20-ОПП). Реєстрація РРО-ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО, що подається у електронній формі через Електронний кабінет.

Крім того, фахівець поінформувала, що на сайті Державної податкової служби України, зокрема за посиланнями: https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_yur.htm, https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm, розміщено форми, які застосовуються користувачами програмних РРО для реєстрації/перереєстрації/скасування реєстрації ПРРО.

Також за словами Вікторії Лизанець, наразі оновлено версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS.

В оновленій версії програмного забезпечення назви районів, що зазначаються у чеку та мають довгу назву, повністю відображаються на екранах пристроїв.

ДПС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Залишити Коментар