На Закарпатті на виплату пенсій протягом дев’яти місяців цього року спрямували 9,9 млрд грн

листопада 02 / 2023

Це майже на 1,9 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, зазначила на брифінгу начальниця Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.
📌 Загалом на обліку обласного ГУ ПФУ перебувають понад 254 тис. пенсіонерів: 243,5 тис. – цивільні пенсіонери та 11,2 тис. – пенсіонери силових структур.
💬 «Щороку кількість людей, які мають право на призначення пенсії за страховим стажем, знижується. За дев’ять місяців у нас майже на 1,9 тис. осіб зменшилася кількість таких пенсіонерів. Це пов’язано з тим, що вони не мають страхового стажу. Станом на 1 жовтня в області пенсію за віком отримують 182,2 тис. осіб», – прокоментувала Анастасія Пентек.
Також начальниця ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області додала, що цьогоріч на 2,2 тис. зросла кількість осіб, які отримують пенсію за інвалідності. Цей вид пенсії на 1 жовтня одержувало 40,6 тис. осіб.
📈 Середній розмір пенсії з початку року зріс на 542,32 грн і станом на 1 жовтня цього року становить 4 230,56 грн. На це, зокрема, вплинули щорічний перерахунок пенсії пенсіонерам, які працюють та які набули не менше 24 місяці страхового стажу (проведено з 1 квітня) і дві індексації пенсій, котрі відбулися в березні й липні.
Анастасія Пентек на брифінгу також розповіла про ситуацію з призначенням та перерахунком субсидій і пільг, забезпечення наповнення бюджету й цифровізацію пенсійних послуг. Детальніше про це дізнавайтеся за посиланням
Категорія : Економика


Залишити Коментар