Закарпатська митниця вчергове передавала конфісковане майно

вересня 15 / 2023

Сьогодні, 14 вересня, на митному складі відбулася чергова передача майна, конфіскованого за рішеннями суду, на суму майже 2 млн грн. Отримувачами товару, який митники вилучили через різні порушення митного законодавства, були представники ГУ ДСНС у Закарпатській області, Держприкордонслужби, Нацгвардії, підрозділам ЗСУ.


Нині їм передано за рішеннями ради оборони Закарпатської області майже сотню душових кабінок, понад 250 шт електротехнічного обладнання, автомобілі, речі побутового вжитку. Це все в подальшому буде оперативно доставлено військовослужбовцям на фронт.

Начальник управління адміністративно-господарської діяльності Закарпатської митниці Едуард Маляр прокоментував присутнім представникам мас-медіа, скільки загалом майна вже передала митниця для потреб ЗСУ від початку 2023 року, а це – на понад 20 млн грн. Зокрема: 13 автівок на суму 3,5 млн грн, лісоматеріали на 3,7 млн грн, тютюнові вироби на 2,5 млн грн, комп’ютерна техніка та мобільні телефони на 1,4 млн грн, медичні вироби та інше на 7,1 млн грн, а також квадрокоптери.

Загалом з початку вторгнення російських загарбників та введення воєнного стану в Україні Закарпатська митниця передала для потреб оборони та національної безпеки майно на 87 млн грн. Зокрема:

– 259 транспортних засобів на суму 60,7 млн грн;

– 122 тис пачок цигарок на 4,4 млн грн;

– 244 од комп’ютерної техніки, моб телефонів на 2,8 млн грн;

– одягу та взуття на 2,3 млн грн;

– 329 од побутової техніки на майже 1 млн грн;

– понад 600 м куб лісоматеріалів на 5,4 млн грн тощо.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці.
Категорія : Економика


Залишити Коментар