На ринках почали знижуватись ціни на деякі продукти

травня 18 / 2023

У травні в Україні почали знижуватись ціни на деякі продукти. Зокрема, доступнішими стали капуста, картопля, цибуля та буряк.

Тенденція до подешевшання може зберегтися й у червні, адже вітчизняні агропідприємства збільшать пропозицію.

Народний депутат Олександр Гайду зазначає, що у 2023 році зросте обсяг продуктів з деокупованих територій України. Коли пропозицій від вітчизняних виробників побільшає, а це буде в кінці травня та на початку червня, у ціні впаде морква, молода картопля, буряк, капуста.А от чи буде це подешевшання суттєвим, йому сказати важко.

"Чи суттєво впадуть ціни на продукти – сказати важко, адже логістика значно здорожчала під час війни. Але є надія, що цього року буде більше фруктів, овочів та баштанних із деокупованих районів Херсонщини. А це може позначитися і на зменшення ціни на ці продукти", – зазначив Олександр Гайду.

Ще один чинник, який може спричинити зниження цін на овочі та фрукти – відновлення роботи багатьох агрофірм у центральних та західних регіонах, а також на Одещині. Весною минулого року через воєнні дії багато господарств не працювали або мінімізували обсяги виробництва
Категорія : Економика


Залишити Коментар