Закарпатці матимуть змогу взяти кредит від 120 до 600 тисяч грн. за програмою "Власний Дім"

березня 21 / 2023
Закарпатці матимуть змогу взяти кредит від 120 до 600 тисяч грн. за програмою "Власний Дім"

Про це сьогодні під час організованої Закарпатською облрадою зустрічі представників громад у Тячеві розповіла Наталія Федурцьо – начальниця управління державних програм та пріоритетних проєктів департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА.

Вона, зокрема, презентувала для громад Тячівського та Рахівського району пріоритетні програми розвитку регіону в період воєнного стану. Розповіла про програму внутрішньо переміщених осіб, яка діє на території області, про програму 33.33.33, у якій передбачено співфінансування із обласного бюжету та бізнесу у рівних пропорціях. Ідеться про релоковані підприємства.
Також інформувала про програму щодо Індустріальних парків, зокрема для Тересви, де індустріальний парк буде пов’язаний з деревообробкою. Крім того, чиновниця закцентувала увагу на програмі «Власний дім», яка впроваджується на території області. Зауважила, що 6 громад Тячівського району не беруть участь у фінансуванні цієї програми. За програмою пріоритет буде надаватися жителям сільських та селищних громад. Ідеться про кредит за ставкою 3%. Населення громад краю, у першу чергу тих, які беруть участь у співфінансуванні програми, матиме змогу брати кредит від 120 до 600 тисяч грн.
У своєму виступі також розповіла про програму підтримки підприємців в умовах енергетичної кризи «Energy Help», що діє на території області.
Також Наталія Федурцьо поінформувала про програму, що націлена на допомогу у написанні проєктів.
Категорія : Економика


Залишити Коментар