«Продовжуємо зміцнювати сектор економіки регіону», – Віктор Микита

червня 11 / 2022


Меблева фабрика «Pavlyk» – родинний бізнес, який заснували у 2007 році на Закарпатті. За 15 років підприємство досягло великого прогресу і зараз експортує власну продукцію до Великобританії, Румунії, Німеччини, США, Канади, Фінляндії, Ізраїлю та інших країн.

Днями очільник ОВА Віктор Микита разом з колегами відвідав компанію, 90 працівників якої щомісяця виготовляють близько 5500 одиниць високоякісної продукції. Йдеться про житлові меблі, столи й стільці з масиву дерева, переважно бука та дуба.

«Поспілкувалися з власниками фабрики, почули низку проблемних питань, розв'язання яких допоможе розвиватися меблевій галузі в регіоні, отримали позитивний фідбек щодо співпраці з ОВА та ініціативи створення індустріальних парків», – зазначив Віктор Микита.

За його словами, саме фабрика «Pavlyk» допомогла релокуватися на Закарпаття підприємству та фахівцям компанії «Level» з Київщини.

«Цей випадок яскраво демонструє солідарність, повагу та взаємопідтримку бізнесу в такий складний час. І це надихає усіх нас», – підкреслив керівник області.


Категорія : Економика


Залишити Коментар