До уваги Закарпатців: з 1 жовтня діятиме новий тариф на електроенергію

вересня 23 / 2021

Влада ухвалила рішення про новий тариф на електроенергію із жовтня 2021 року. У Кабінеті міністрів вирішили з 1 жовтня знизити вартість електроенергії для 80% побутових споживачів. Вона складе 1,44 грн/кВт-год (у разі споживання до 250 кВт-год). В Міненергетики 22 вересня провели засідання аукціонного комітету з продажу електроенергії за двосторонніми договорами, затверджені приблизні договори з купівлі-продажу. Перший заступник міністра Юрій Власенко назвав це остаточним етапом підготовки до запуску фінансової моделі ПСО.

Її введення забезпечить реалізацію ініціативи президента щодо зниження тарифів. Про це повідомляє пресслужба Міненергетики.
"Ми узгодили деталі нових договорів купівлі-продажу з НАЕК "Енергоатом", постачальниками універсальних послуг та ОСР, щоб забезпечити стабільне і надійне електропостачання населенню в умовах роботи нового механізму ПСО", – заявив Власенко.

Крім цього, були затверджені форми додаткових угод до договорів із купівлі-продажу. У них були прописані дії сторін у разі тимчасового призупинення або ж зменшення продажу електроенергії тощо.

Відзначимо, що сім’ї, які використовують від 250 кВт-год струму, за кожну наступну кВт-год платитимуть за старою розцінкою – 1,68 грн.


Категорія : Економика


Залишити Коментар