Сума збитків внаслідок паводку у Рахівському районі становить понад 160 мільйонів гривень

липня 21 / 2021Про це сьогодні, 21 липня, під час спілкування із журналістами повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, від паводку постраждали п'ять сіл у Рахівському районі - Ясіня, Лазещина, Чорна Тиса, Луги та Богдан. Проте, найбільших руйнувань зазнав присілок Стебний, що є частиною смт Ясіня.

Комісійні бригади, які працювали на Рахівщині вже кілька днів, попередньо оцінили збитки у 160 мільйонів гривень .

"Попередня сума збитків складає 160 мільйонів гривень. Це збитки як приватних домогосподарств, так і об'єктів комунальної власності. Ми дуже сподіваємося на підтримку Уряду для відшкодування збитків місцевим мешканцям", – сказав Анатолій Полосков.

Голова ОДА також уточнив, що наразі невідомо, якою буде сума, виділена Кабміном для компенсацій, оскільки у попередні роки Закарпатська область отримувала різні суми відшкодувань, зазвичай – значно менші, ніж реальні збитки.

"У 2020 році сума збитків внаслідок паводку на Закарпатті становила 169 мільйонів гривень, з державного бюджету область отримала 67 мільйонів. Як буде в цьому році - говорити поки зарано, ми дуже розраховуємо на допомогу Уряду", – підкреслив Анатолій Полосков.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар