Понад 4 000 споживачів газу на Закарпатті, в яких є пільги або субсидії, мають протерміновану заборгованість

жовтня 02 / 2020
У зв’язку з наближенням опалювального періоду управління праці і соцзахисту населення надсилає до ТОВ «Закарпатгаз Збут» запити на інформацію щодо споживачів пільгових категорій, які мають заборгованість за спожитий природний газ.

Згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, у випадку наявної простроченої понад 3 місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде.

Оплачувати за спожитий газ згідно з Правилами постачання природного газу, треба щомісячно, не пізніше 25-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Тож закликаємо наших споживачів подбати про оплату за спожитий газ, аби не залишитися без пільг та субсидії.

Рахунки за газ можна сплатити дистанційно. Для цього працюють онлайн сервіси «Закарпатгаз Збуту»: Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки для Android та iOS, а також Вайбер-бот.

Довідка: ТОВ «Закарпатгаз Збут» постачає природний газ для 275 740 побутових споживачів і 532-х релігійних організацій. Крім того, клієнтами «Закарпатгаз Збуту» є понад 3500 суб’єктів господарювання. За п’ять років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник природного газу в регіоні.
Категорія : Економика


Залишити Коментар