Закарпатці, будинки яких повністю зруйнував паводок, отримають по 300 тис. грн. від держави

липня 09 / 2020
Закарпаття оговтується від наслідків негоди. За словами очільника Закарпатської ОДА Олексія Петрова, 30 мільйонів гривень отримало Закарпаття з державного бюджету, для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року.
Закарпатці, будинки яких повністю зруйнував паводок, отримають по 300 тис. грн. від держави


Водночас загальна сума збитків в області сягає 338 мільйонів гривень.

– В першу чергу відшкодування ідуть населенню: там, де зруйновані будинки, пошкоджені, які потребують ремонту. За рахунок виділених коштів, матеріальна грошова допомога постраждалому населенню буде виділена по категоріях – для забезпечення належних умов проживання. До першої категорії належать власники житлових будинків, які повністю зруйновані. Вони отримають по 300 тис. гривень на сім’ю. Друга категорія – сім’ї, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, – 50 тис. гривень на сім’ю, третя категорія – сім’ї, житлові будинки яких пошкоджені, отримають 20 тис. гривень. За підрахунками, тільки два райони: Міжгірський та Рахівський отримають 6 млн грн. Я сьогодні підписав розпорядження на районне казначейство, щоб гроші були перераховані, – наголосив Петров.

Також кошти будуть виділені на дороги, які були повністю зруйновані внаслідок стихії. Вже незабаром там відновиться будівництво.
Категорія : Економика


Залишити Коментар