Закарпатські пенсіонери отримуватимуть більше щомісячних виплат

травня 25 / 2020
Закарпатські пенсіонери отримуватимуть більше щомісячних виплат
Для Закарпатських пенсіонерів уряд підготував неочікуваний сюрприз

Виявляється, чергову надбавку до пенсії українці отримають вже скоро. Так, щомісячні виплати українцям планують підвищити з 1 липня. Другу надбавку до виплат пенсіонерам пообіцяли вже з 1 грудня – тоді в Україні планують підвищити прожитковий мінімум.

Варто відзначити, що підвищення прожиткового мінімуму планується провести і з 1-го липня – зросте до 2118 грн, а з початку грудня рівень становитиме на 11 гривню більше – 2189 гривень. Таким чином, вже з липня мінімальна пенсія в Україні зросте з 1638 до 1712 гривень. А в грудні – пенсія збільшитися ще на 57 грн і досягне тисячі сімсот шістьдесят дев’ять гривень.

Згідно даним, в Україні в даний час мінімальну пенсію отримують більше 80 тисяч українців. Всього в країні пенсіонерів 11,4 мільйона. До категорії населення, які отримують мінімальну пенсію, відносять людей пенсійного віку, але без необхідного стажу, зазначеного в законодавстві. Саме ці люди з першого липня 2020 року отримуватимуть по 1712 гривень.

Крім того, у зв’язку з тим, що буде перерахована мінімальна пенсія, надбавку до виплат варто чекати і тим, хто має великий стаж роботи. Так, за кожен зайвий рік, пенсіонери отримають по 17, 12 гривень з липня.

До слова, на щомісячну надбавку розміром 500 гривень можуть розраховувати пенсіонери, які старше 80 років.
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...