На Закарпатті паніка продовжується! Курс долара продовжує зростати

березня 19 / 2020
На Закарпатті паніка продовжується! Курс долара продовжує зростати
Безготівковий долар продовжує активно дорожчати. 18 березня його курс піднявся на 37 копійок, і закріпився в рамках 27,38-27,42 грн / $, повідомив “Страні” директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний. З початку місяця – на 2,72 грн.

Готівкові курси банків поступово вляглися, і позначку 30 грн / $ взяти не змогли. Максимум, який ставили на продажу – 29,80 грн / $ і це був одиничний випадок. Окремі банки продовжували ставити 29,0 грн / $ (ПУМБ, Правекс-банк, ОТП Банк).

Але при цьому середні розцінки на продажу долара опустилися десь на 20 копійок – 28,30-28,50 грн / $, а на покупку – на 10 (до 27,10-27,30 грн / $). У той же час люди продовжили скаржитися на фактичну відсутність валюти в касах банків.

Помітно просіли ціни чорного ринку. Якщо вдень на піку вони досягали 28,25-28,83 грн / $, то до вечора скотилися до 27,80-28,16 грн / $. “Дійсно готівкові курси відкотилися чарівним чином, і поки до кінця не зрозуміло за рахунок чого. Були чутки про постачання готівкового долара комусь з держбанків, і скорочення його дефіциту на ринку в цілому.

Однак їх ніхто не підтвердив, так що як і раніше є невизначеність “, – сказав Василь Невмержицький. Одночасно гуляла і інша плітка – що через карантин накажуть закрити небанківські обмінники. Мета – щоб люди здавали долари не в них, а тільки в банки (щоб у населення не було іншого вибору), тоді готівкова валюта буде краще контролюватися державою. Найбільше відділень в нашій країні у держбанків (в першу чергу, у Приватбанку та Ощадбанку).

На Закарпатті станом на 12:00, 19 березня такий курс валют:
На Закарпатті паніка продовжується! Курс долара продовжує зростати
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...