В Закарпатті набирає обертів масштабна схема B2BJewelry: хто може втратити всі гроші

березня 16 / 2020
ВЗакарпатті набирає обертів нова схема, яка має ознаки фінансової піраміди – B2B Jewelry. Довірливим закарпатцям продають сертифікати, обіцяючи величезний заробіток. Тоді як реальний заробіток мають тільки організатори.
В Закарпатті набирає обертів масштабна схема B2BJewelry: хто може втратити всі гроші

Купи ювелірну прикрасу й отримай кешбек у розмірі більше 104%. Наприклад, якщо витратити на срібні браслети 5 тисяч гривень, то повернути за кілька місяців обіцяють вже 5200 грн. І браслети залишать. Здавалося б, у чому може бути обман? Ювелірний виріб залишається, але і гроші повертають.

Насправді ювелірний магазин стоїть на вершині цілої піраміди, а під нею реальний заробіток B2B – сертифікати на звичайних картонках, команди, які цілими днями шукають нових учасників.

Отже, як це працює:
Перший етап – заманити жертву. Реклама в ЗМІ і ролики в соцмережах, захоплені відгуки нібито клієнтів, поки що клієнти дійсно задоволені, адже їм виплачують (зі слів закарпатців які вже мають сертифікати, на кругленькі суми), обіцянки сенсаційного заробітку;
Другий етап – залучити до схеми. Щоб купити ювелірний виріб, доведеться зареєструвати і стати учасником загальної системи. Кешбек обіцяють тільки учасникам схеми.
Третій етап – вселити, що на новому інструменті можна заробити і змусити привести нових “клієнтів”, за кожного нібито дадуть додатковий бонус. “Кожен новий учасник від вашого імені підсилює ваш кешбек у вигляді бонусів з усіх покупок, зроблених за його участі.

Вам буде нараховано бонус – відсоток від суми покупки, що дорівнює різниці ваших рангів. А також кожна покупка входить у ваш загальний обсяг продажів”, – йдеться на сайті B2B.

У результаті закарпатцям продають не ювелірні вироби, а звичайний папір, по тисячі гривень. Це Без офіційної печатки підприємства. І повірте, за інформацією Новин Закарпаття, закарпатці віддають величезні гроші за обіцянки, що їх повернуть з відсотками. Поки виплати йдуть і обізянки виконують, і ті закарпатці які вклали гроші на початку, мають вже прибутки. Але це не гарантує прибуток новим клієнтам та вкладчикам.

OBOZREVATEL вдалося знайти матеріали справи проти організації (№716/47026/19). З нього стало відомо, куди насправді виводять зібрані гроші. Вони надходять на рахунки благодійного фонду родички бізнесмена – Олени Гонти.

Про те, як довго протримається схема і хто постраждає першим, можна тільки гадати. Тим часом сім’я Гонта продовжує заробляти на продажу “папірців”.

Категорія : ЕкономикаLoading...
загрузка...